سبد خريد
 
سبد خرید
نام کالا تعداد کالا  
قيمت کل : 0 ريال
 
منو اصلی
 

 
ورود اعضا
 
 
مقايسه کالاها
 
مقایسه
نام کالا  
 
انگشتر نقره ما شالله
 
 
جزئيات خبر
 
تورمالین " Tourmaline "


تورمالین یک کانی سیلیکات و از دسته سیکلوسیلیکات ھاست، کمپلکسی از بور و سیلیکات شامل عناصر سدیم، آلومینیوم، کلسیم، لیتیم، بور آھن، فلور و پتاسیم که میزان آنھا، به شکلی گسترده از نمونه ای به نمونه دیگر فرق می کنند. ساختمان کریستالی تورمالین تری گونال با بلورھای بلند

سه گوشه خطوط رشد مشخص روی صفحات در جھت محور اصلی دیده می شود. تورمالین ھا اغلب به صورت چند بلورمنشوری شکل درھم ادغام شده دیده می شوند.

بیشتر به شکل بلورھای دراز و سوزن مانند و گاھی در شکل ادخال در دیگر کانی ھا و گوھرھا به ویژه در کوارتز، زمرد، بریل و توپاز مشاھده می شود.


تاریخ: ‎۱۳۹۱/۰۴/۰۲ ۰۱:۱۷
گروه: گوهر شناسی
نویسنده: فروشگاه اینترنتی صنایع دستی "کیمیا استون"

 
نماد اعتماد الکترونیکی
 
 
تماس با فروشگاه
 
 
برای تماس با کارگاه صنایع دستی و فروشگاه کیمیا استون هر روز از ساعت 8 صبح الی 8 بعد از ظهر با شماره تلفن 09396354548 تماس حاصل فرمائید. ویا به سامانه پیام کوتاه به شماره 30007650006305 پیامک ارسال نمائید.
فروشگاه سنگ های قیمتی و نیمه قیمتی، کارگاه ساخت زیورآلات و انگشتر نقره،کارگاه ساخت تابلو فیروزه، کارگاه حکاکی و عقیق خطی " کیمیا استون "  ثبت شده در ستاد ساماندهی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی و دارای نماد اعتماد دو ستاره از مرکز توسعه تجارت وزارت صنعت،معدن و تجارت می باشد و به سامانه پرداخت امن الکترونیکی بانک ملت متصل است.
فروشگاه اینترنتی انگشتر و سنگ های قیمتی
 
نماد ساماندهی
 
logo-samandehi
 
کانال محصولات کیمیا استون
 
کانا محصولات کیمیا استون در تلگرام
 
تلگرام کیمیا استون
 
 
صفحه اینستاگرام کیمیا استون
 
instagram-kimiastone